QIRA BANESE EKSLUZIVE_MATI 1

Jepet me qera nga: arber Dje 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: MATI 1
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesa e cila eshte katin e katert dhe posedon dhome dite, dy dhoma gjumi, kuzhine, banjo, ballkon, parking, nxemje qendrore, rezervuar te ujit dhe lift funksional. Eshte e orientuar nga lindja dhe komplet e mobiluar, me te reja

Per me shume informata kontaktoni ne nr. ose Viber
045 641 794 & 044 124 677
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim