QIRA BANESE EKSLUZIVE NE SHESH

Jepet me qera nga: arber Sot 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: QENDER
Sipërfaqe: 76 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesen extra te mobiluar me qira banese ne qender te Prishtines me saktesisht perball qendres se penzionereve . Banesa eshte ne katin e 4. Posedon dhome gjumi, sallon, kuzhine, dhome trepezarie, banjo dhe ballkon. Posedon uje 24h me rezervuar dhe nxemje qendrore personale me rryme . Qmimi i diskutueshem.
Kontakt 045 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim