QIRA BANESE EKSLUZIVE PEJTON

Jepet me qera nga: arber Sot 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: pejton
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese moderne, ne qytezen pejton, banesa posedon Sallon me kuzhine, dhome gjumi , banjo, korridor dhe ballkan,
Banesa leshohet per qift, te huaj ,
Kontakt_Viber_Arberi
arberani@hotmail.com
045 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim