QIRA BANESE EKSLUZIVE

Jepet me qera nga: arber Sot 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: pejton
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Qender te qytetit , ne lagjen pejton , ne kompleksin e sapo perfunduar , kati i 5 dhe ka dhome dite me kuzhine dhe ballkon, dy dhoma te fjetjes , banjo, korridor, me ngrohje qendrore te qytetit, dhe mundesi edh eper vend parking,
Mobiliet jane te paperdoruar me pare, leshohet per here te par
Te interesuarit te me kontaktojne ne numer te telefonit
ose Viber ose Whats'up -Arberi 045 641 794
Çmimi: 370 EUR, i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim