QIRA BANESE ME PAMJE EXTRA TE GRANDI

Jepet me qera nga: arber Dje 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne qender te qytetit me pamje te mrekullueshme nga Sheshi Zahir Pajaziti, qmimi i diskutuesheim,,
Banesa ka 75 m2 dhe eshte e renditur keshtu koridor,kuzhin sallon prap ka dhe nje koridor,2 dhoma gjumi banjo dhe teras me mobilie te reja,Per nderkombetar eshte perfect, vetem 400
Kontakt & Viber: arberi
045 641. 794

Gjendemi te Sheshi Zahir Pajaziti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim