QIRA BAnese perfecte ne Arberi

Jepet me qera nga: arber Sot 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Drogodan
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
epet me qira banesa 65m2, ne katin i 2-te,afer Komunes se re ndertim i Tregtis ne Arberi (ish Dragodan) Banesa eshte komplet e mobiluar. Jepet per periudhe te gjate kohore. Banesa eshte funksionale dhe ka keto hapesira;
- Sallon
- kuzhine e trapezari
- dhome gjumi
- koridor
- banjo
- ballkon
- shpajz
Banesa ka te paisur me 2 tv,2 kabllovika ipko dhe kujtesa, uje 24h,si dhe nxemje qendrore.
Qmimi i qirase eshte 270 euro, plus shpenzimet.qmimi i diskutushem.

Kontakt_Viber_Arberi
045 19 00 19

arberani@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim