QIRA Banes me qira Breg te Diellit

Jepet me qera nga: arber Sot 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira ne Breg te Diellit perball shkolles Isamil Qemaili , banes ka 90m2 dhe posedon :
2 dhoma gjumi
Sallon kuzhin
banjo
ballkon
Koridor
banesa eshte e mobiluar dhe komode
Kontakt:
045/641-794 & 044/124-677
Viber:
+37745 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim