QIRA Banes me qira ne Dragodan

Jepet me qera nga: arber Sot 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne lagjen Arberia perball Maxi Market kati i 3 e mobiluar dhe komode, banesa posedon:Dhome gjumi, sallon, kuzhin, banjo .
Kontakt:
045/641-794 & 044/124-677
Viber:
+377 45 19 00 19 & +377 44 12 46 77
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim