QIRA Banes ne Breg te Diellit me mobile te reja

Jepet me qera nga: arber Sot 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira Banesen 80m2 te mobiluar komplet me mobile te reja.
2 dhoma gjumi , Salloni , Kuzhina , 2 WC , Ballkonin.
Banesa gjendet ne katin e 5 por ka ashensor/lift. Extra ka edhe makinen per larjen e enve dhe Air Condition..

Kontakt_Viber:
045/19 00 19 & 044/12 46 77
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim