QIRA Banes ne PEJTON Mobiluar

Jepet me qera nga: arber Dje 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Pejton
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesen me qira në lagjen Pejton kati i parë.
Energji elektrike dhe ujë 24/7. E mobiluar , banesa posedon:
2 dhoma gjumi, dhomë dite dhe banjo.

Kontakt_Viber:
045/ 19 00 19 & 044/ 12 46 77
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim