QIRA Banes ne ULPIAN Mobiluar

Jepet me qera nga: arber Sot 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira 60m2 ne Ulpian , e mobiluar e pershtatshme per banim me qmim te volitshem
Posedon 2 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhin, banjo, ballkon

Kontakt:
049/ 64 44 67 & 044/ 12 46 77
Viber:
+377 45 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim