QIRA Banes ne ULPIANE

Jepet me qera nga: arber Sot 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira ne lagjen ULPIANA 70m2 e mobiluar
me dy dhoma gjumi, sallon dhe kuzhin, banjo, ballkon. E pershtatshme per banim.

Kontakt:
049/ 64 44 67 & 044/ 12 46 77
Viber:
+377 45 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim