QIRA Banese Arberi EXTRA LIRE 300

Jepet me qera nga: arber Dje 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 102 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banese me qira-Arberi_tek FIVE STARS , banesa ka 112 m2 , kati i katerte, lifti punon,me pamje fantastike te qytetit,,
Banesa posedon:
Qendrim Ditor me kuzhine,Depo, Banjo,2 dhoma te fjetjes, wc ,2 Ballkon ,qmimi vetem 300 euro i i padiskutueshem, ejani dhe binduni ,
Ju mirepresim.
kontakt & Viber:

045 641 794
arberani@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim