QIRA Banese Eksluzive ne Dardani

Jepet me qera nga: arber Sot 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 82 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banese me qira-82 m2,te shkolla fillore,ne dardani me 2 dhoma te gjumit,sallon,kuzhine, shpajz,ballkon, ,kati i katert nxemje qendrore,per femra Studente, punetore dhe familjare,e mobiluar dhe e renovuar se fundmi, ejani dhe binduni
Kontakt+ Viber:
045/641-794 i
arberani@hotmail.com
Gjendemi te Sheshi Zahir Pajaziti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim