QIRA Banese ne Arberi

Jepet me qera nga: arber Dje 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj banese afer VIP TREGTIA, Banesa posedon , siperfaqja 46.40 , qendrim ditor, Dhome e fjetjes,banjo, korridor, ballkon, e re e renovuar dhe e Mobiluar

Kontakt & Viber
045 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim