QIRA LESHOJ BANESE MODERNE

Jepet me qera nga: arber Dje 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: MUZEU
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesen e cila gjindet në Rr. Ismajl Dumoshi-Kati 5.
Banesa është 2-dhomshe (60 m2) dhe posedon:
- Dhomë dite me kuzhinë;
- Një dhomë gjumi;
- Një banjo;
- Shpajzin;
- Koridorin;
- Një terasë.

Banesa është e mobiluar komplet me të gjitha paisjet e nevojshme për një familje.

Të gjitha mobilet dhe paisjet janë të kualitetit të lartë (shih fotot). Po ashtu posedon edhe roleta të jashtme dhe klimën.

Banesa është e gatshme për banim.

Shpenzimet mujore për ujë dhe mbeturina mbulohen nga pronari.

Qmimi:280 euro, i diskutueshem

per kontakt

045 641 794 & 044 124 677
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim