QIRA Leshoj Banese te Hotel Narteli

Jepet me qera nga: arber Sot 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Emshir
Sipërfaqe: 82 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira gjendet tek Hotel Nartel,2 dhoma fjetje,posedon Nxemje klime,dy banjo, nje shpajz, dhe nje Ballkon , komplet e mobiluar,sigurimi i objektit 24 ore, kati i dyte ka lift, dera e hyrjes me kod.
Kontakt & Viber_arberi:
045/64 17 94
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim