QIRA SUPER BANESE EXTRA LIRA

Jepet me qera nga: arber Sot 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: MATI 1
Sipërfaqe: 72 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne lagjen Mat 1 me saktesisht te banesat e Lin Projektit ne katin e 2 . banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje , Salloni , Kuzhina 2 dhoma gjumi,koridor, banjo, leshohet per nderkombetare dhe vendore, gjithashtu me extra ngrohje,ballkoni dhe parkingu

kontakt_Viber

045 19 00 19 & 045 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim