QIRA Super Banese Eksluzive ROYAL

Jepet me qera nga: arber 26 Mar 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshohet banese me qira, te Kompleksi i Royalit, kati i Dyte.n Banesa eshte extra e mobiluar , ka sallon me kuzhine dhe trapezari ,dhome ,fjetje,ballkon,banjo,korridor,me nxemje qendrore,parking te mjaftueshem
045 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim