QIRA Super Banese ne Lagjen Tophane afer qendres

Jepet me qera nga: arber Sot 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Bodrum, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen e paperdorur ndertim i ri
Banesa ka 1 Dhome dite me Kuzhine, 1 Dhome fjetje, Banjo dhe Terasen ( 18m2), banesa eshte ne katin e 2-te me siperfaqe totale prej 60m2.
>> Gjendet ne lagjen Tohane perball Gjykates te rrethi, pas ish Mobin-it.
>> Eshte e sapo mobiluar dhe ende eshte e pa banuar!
>> Qeraja mujore eshte 300€

Kontakt_Viber_Arber.
045 19 00 19 & 045 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim