RENT FLAT

Jepet me qera nga: arber 26 Mar 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Drogodan
Sipërfaqe: 95 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen luksoze me qira ne lagjen Arberia afer Five Star.
Banesa gjendet ne katin e trete, e tera e mobiluar extra, me nje stil te veqante.Preferohen nderkombetar apo qift
Banesa Posedon
-Sallon me kuzhine dhe trepezari
-2 Dhoma Fjetjes ( Njera shtratin Dopio , tjetra 2 shtreter)
-Shpajz
-Banjo
-Ballkon i Madh

Kontakt_Viber-WhatsApp
045 19 00 19 ose 045 641 794

arberani@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim