Shitet BANESA ne TOPHANE afer QAFES*

Jepet me qera nga: A.P."ACCESS"-Burimi Sot 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

69 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne Tophane ne kompleksin Agimi, ne katin e 2, me pamje Jug-Lindje, afer Kolegjit Rinvest dhe shkolles fillore Meto Bajraktari, eshte me Leje te ndertimit dhe ka kete renditje:

- Sallonin,
- Kuzhinen,
- 2 dhoma te gjumit,
- 2 ballkona,
- Banjon, dhe
- WC.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
045/ 622 330 Viber
049/ 622 330
038/ 558 087
e-mail: burim.access@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim