Shitet banesa 2 dhomshe 58m2 Kati 6 Lagja Spitalit

Jepet me qera nga: Agjensioni Kosova Immobilien Dje 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesë 2 dhomëshe për shitje në Lagjen e Spitalit (Mati 1) me sipërfaqe 58m2, kati 6-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, dhomë të fjetjes, ballkon, banjo dhe korridor.

Ndertim i ri.
Çmimi: 43.500€

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobiilen@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim