Shitet banesa ne Dardani (mundesi kompenzimi)

Jepet me qera nga: Granit Krasniqi 22 Gsh 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Mustafa Kruja
Sipërfaqe: 56 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet te qerdhja e Dardanise dhe shkolla fillore Dardania.

Banesa ne fjale ka dhomen e gjumit, sallonin me kuzhine, banjo dhe ballkon, e gjitha e mobiluar

Qasje ne ngrohtoren e qytetit.

Ofroj mundesi kompenzimi me veture.

Per kontakt: 049/334-876; 044/334-878
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim