Shitet dhe ipet me qera banesa te qafa 60m2

Jepet me qera nga: lirza Sot 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: qafa
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
banesa posedon:
1 sallon
1 kuzhin
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 ballkon
1 koridor
banesa gjindet te qafa mir restorant DERADA kati i 3
qmimi per shitje 95000 euro
qmimi per qera 300 eruo

Gjindemi ne ULPIAN afer ambullantes
AGJENCIONI LIRZA JU MIRPRET.
044/374-331 049/545-181

selami.murturi@gmail.com

+386 ( 49) 545 181 viber
+377 ( 44) 374 331 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim