Shtepi me qera ne Emshir Te Restorant Collection

Jepet me qera nga: Real Estate&Consulting 03 Pri 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
Adresa: Emshir Te Restorant Collection
Sipërfaqe: 485 m2
Komuna: Prishtinë
Shtepi me qera ne Emshir Te Restorant Collection #007
Siperfaqja e Shtepis eshte 485 m2
Qmimi i Shtepise eshte: Muaj (1000 ) euro.
Shtepia ka kete renditje:
- 4 Sallon
- 4 kuzhina
- 11 dhoma gjumi,
- 4 Banjo, wc
- Ballkon
Nxemje me rryme,
Shtepia leshohet dhe .me kate
Per cdo informat shtese, na kontaktoni:
044957892
recagency.ks@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim