Shtepia me qera te Hotel Grandi#iBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: IBRO GROUP 28 Pri 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet shtepia me qera tek Hote Grandi.Shtepia eshte ne gjendje te rregullt dhe e banueshme.Shtepia e ka kete perberje:

1)Sallon-Kuzhine
2)2-Dhoma gjumi
3)Banjo

Rryme dhe Uje 24/h

Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat:

045/609-373
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim