Super Banese me qera_Santea_Nxemje qendrore

Jepet me qera nga: arber Sot 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne lagjen Dardani e cila eshte e tera e renovuar dhe mobiluar extra
Banesa posedon
-2 dhoma gjumi ( njera eshte pak me e vogel)
- dhome dite,
-kuzhine ndares
-trepezari ndamas,
-koridori dhe
banjo,
Banesa gjendet ne katin e 7 dhe duhet me i pase rreth 70m2 neto.
Jemi te interesuar per qeragjinje serioz, te rritur, jo me femij te vogel dhe studenta.

045 19 00 19 & 045 124 677
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim