Super oferte Banes ne Breg te Diellit_ 230

Jepet me qera nga: arber Sot 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Breg te Diellit
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne BREG TE DIELLIT .
Banesa i ka 80 m2, ka podrum edhe garazh
2 dhoma gjumi
2 banjo sallon
kuzhin me trapezari
Qmimi 230euro, preferohet per familjare
banesa eshte e mobiluar
Kontakt:
045 641 794 dhe 044/ 12 46 77
WhatsApp:
+377 45 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim