Tophane - Banesë me QIRA

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: LISI estate agent 26 Krr 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa është mbas rest. #deRada, kati VI, dhomë dite me kuzhinë e ballkon, 2 dhoma gjumit, banjo dhe garazhë.
Çmimi 600 Eur.
tel. +386 49 406 409
https://www.facebook.com/PatundshmeriRealEstate/posts/511807605658864
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim