VR REAL ESTATE - BANESË ME QIRA DRAGODAN

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: VR REAL ESTATE Dje 13:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dragodan
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qira në Dragodan te banesat e tregtisë afër komunës. Banesa është në katin e dyte dhe ka : dy dhoma gjumi ,sallonin me kuzhinë, banjon , koridorin, dhe një ballkon. Cmimi 400 i diskutueshum . Tel:044 260 024

www.merrjep.com/vrrealestate

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim