VR REAL ESTATE - BANESË ME QIRA NË DRAGODAN

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: VR REAL ESTATE Sot 15:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dragodan
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qira në Dragodan te banesat e tregtisë afër komunës. Banesa është ne katin e shtatë dhe ka: dy dhoma gjumi , sallonin me kuzhinë, banjon , koridorin dhe një ballkon . Cmimi: 350 euro. Tel:044 260 024

www.merrjep.com/vrrealestate

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim