VR REAL ESTATE BANESË ME QIRA NË DRAGODAN

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: VR REAL ESTATE Dje 16:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dragodan
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qira në dragodan banesat e tregtisë afër komunës . Banesa është në sistem dy kate dhe ka : dy dhoma gjumi , sallonin , kuzhinën ,dy banjo, dhomën e punës dhe i plotëson të gjitha kushtet për banim. Çmimi:1300 euro i diskutushum . Tel:044-361-782/049-349-305

www.merrjep.com/vrrealestate

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim