banes gasonjere me qera

Jepet me qera nga: mentor 24 Dhj 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
ipet gasonjere me qera kati i tret e mobilume komplet afer viva freshit dhe shf Mihal Grameno lirohet me 15 janar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim