banes me qera në ULPIAN te beni dona 600 euro ****

Jepet me qera nga: lirza Sot 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: ulpian
Sipërfaqe: 140 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
banesa posedon:
1 sallon tmadh 2 njesi
1 kuzhin
3 dhoma gjumi
1 ballkon
1 banjo
1 koridor
banesa gjindet ne ulpian e renovume dhe e mobilume komplet banesa ka nxemje qytetit

Gjindemi ne ULPIAN afer ambullantes
AGJENCIONI LIRZA JU MIRPRET.
044/374-331 049/545-181

selami.murturi@gmail.com

+386( 49) 545 181
+377( 44) 374 331
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim