banes me qera

Jepet me qera nga: dardan 05 Pri 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjja Arbëria (Dragodan) afër komunës së re
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa është në katin e dytë, dhe posedon dhomë fjetje, dhomë ndeje, kuzhinë dhe banjo, është e mobiluar dhe ka kushte të mira banimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim