leshoj banese 2 dhomshe me qira ne qender

Jepet me qera nga: ansar 16 Shk 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: qender
Sipërfaqe: 49 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen 2 dhomshe me qira ne qender mbrapa teatrit kombetar.banesa ka kete renditje, salloni me kuzhine nje dhome gjumi banjo korridor ballkon dhe nje shpajz.
banesa eshte4 e pamobiluar, ka vetem kuzhinen .per me shum kon. ne nr. 044 745 025
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim