leshoj banese 2 dhomshe me qira ne qender

Jepet me qera nga: bajram 29 Shk 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: mbrapa teatrit kombetar
Sipërfaqe: 49 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen 2 dhomshe me qira ne qender mbrapa teatrit kombetar.banesa ka kete renditje.salloni me kuzhine nje dhome gjumi banjo korridor ballkon dhe njje shpajz.banesa eshte e pamobiluar ka vete,kuzhinen. vetem familjare ose qift.per me shum info kon ne nr 044 745 025
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim