leshoj banese 2 dhomshe me qira ne qender

Jepet me qera nga: ansar 17 Mar 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: mbrapa teatrit kombetar
Sipërfaqe: 49 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen 2 dhomshe me qira ne qender mbrapa teatrit kombetar.banesa ka kete renditje.salloni me kuzhine nje dhiome gjumi banjo korridor ballkon dhe nje shpajz. banesa eshte e pamobiluar ka vetem kuzhinen. per me shum info. tel ne nr 044 745 025
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim