leshoj banese 2 dhomshe me qira ne qender

Jepet me qera nga: bajram 22 Mar 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: mbrapa teatrit kombetar
Sipërfaqe: 49 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banewsen 2 dhomshe me qira ne qender mbrapa teatrit kombetar afer teb bankes.banesa ka kete renditje salloni me kuzhine nje dhome gjumi banjo ballkon korridor dhe nje shpajz.eshte e pamobiluar ka vetem kuzhinen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim