leshoj banese 2 dhomshe me qira ne qender

Jepet me qera nga: bajram 04 Pri 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: mbrapa teatrit kombetar
Sipërfaqe: 49 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen 2 dhomshe me qira ne qender mbrapa teatrit kombetar afer teb bankes.banesa ka kete renditje salloni me kuzhine nje dhome gjumi banjo korridor ballkon dhe nje shpajz.per me shum info tel ne nr. 044 745 025
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim