leshoj banese 2 dhomshe me qira ne qender

Jepet me qera nga: bajram 21 Pri 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: mbrapa teatrit kombetar
Sipërfaqe: 49 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen 2 dhomshe me qira ne qender vmbrapa teatrit kombetar afer teb bankes.
banesa ka kete renditje, salloni me kuzhine nje dhome gjumi banjo korridor ballkon dhe nje shpajz.
banesa eshte e pamobiluar ka vetem kuzhinen.
per me shum info. tel ne nr 044 745 025
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim