DHOM ME QERA AFER MIN-ARSIMIT

Jepet me qera nga: fatmir 07 Pri 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
leshoj dhom me qera afer min Arsimit dhoma esht per dy persona me dy shtreter dhe per tre persona me tre shtreter shtepia gjindet ne rrugen e dubrovnikut qe shkon nga Extrempizza drejt fakultetit iliria ne mes te dyjave ka afer menzen e studentave fakul ekonomik dhe nikohsisht edhe qendren e qytetit dhomat jan te pershtatshme per studenta apo per ata qe punojn dhe studiojn vetem per meshkuj. mund te thirni ne keta numra tel 044240960 ose 049521116
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim