Moler profesionalist ngjyrosje Rinovime

Jepet me qera nga: tahir Sot 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Moler profesionalist
bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj,
si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë,
punojm te ghitha punët e moleraj,
Kemi ngjyra te kualitetit te preferuara për dhoma te cilat jan dizenfektuese dhe nuk demtojn shendetin.
ofrojmë kataloge ngjyras
gjindem ne prishtinë..,
mob. 044 29 69 33

N.T.P. MOLERAJ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim