ARTI MOLER 044878728

Jepet me qera nga: Afrimi Sot 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
MOLER PROFESIONISTË ME QMIM SUPER TË LIR VETËM 0.50 m² ME NGJYR TË BARDH . NDERSA ME NGJYRA TJERA ME MARRVESHJE GJINDEMI NË PRISHTINË KEMI PËRVOJ PUNE PO ASHTU VLEN TË CEKËT SE NUK BËJM PIKJEN E DYSHEMES APO TË SANITARIS NA KONTAKTONI DHE DO BINDENI NË SHËRBIMET TONA JU MIRPRESIM,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim