DHOMA ME QIRA PËR VAJZA Bregu i diellit PRISHTINE

Jepet me qera nga: OMAR Sot 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Me hymje te veqant vetem per Vajza. afer Universitetit ILIRIA shtepia ka dy dhoma, kuzhine dhe banjo. oferta eshte vetem per vajza .Qmimi 60 € për person me te gjitha shpenzimet Rrym, wi-fi, uje, mbeturina, per me shum na telefono ne VIBER nr. 049137682
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim