Dhoma me qera

Jepet me qera nga: Agon 08 Tet 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

45 EUR / muaj

Adresa: Abdyl Frasheri , Prishtine
Komuna: Prishtinë
Dhoma me qera ne Prishtine , ne rrugen Abdyl Frasheri
1 dhome eshte per 3 persona , 45 euro per person.
Per ma shum informata kontaktoni nr telefonit :
+37745406741 dhe +37745672621
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim