Dhoma me qira ne lagjen e Muhaxhereve

Jepet me qera nga: Pronari 13 Sht 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Leshoj dhoma me qira per femra dhe meshkuj ne lagjen e Muhaxhereve. Gjendemi afer hotelit Ambasador, dhomat jane te mobiluara. Objekti posedon Wi-Fi, Uje dhe rryme pa nderprerje.

Cmimi i volitshem, na kontaktoni !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim