Dhoma me qira per femra te parku

Jepet me qera nga: Ruzhdi 21 Sht 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: 1 Tetori 45
Komuna: Prishtinë

Përmbajtja
Jap me qira dhoma per femra te parku i qytetit, afer permendores 'Isa Kastrati', ne katin e pare. E mobiluar ne teresi si dhe ka WI/FI, uje dhe ngrohje 24h. Çmimi per veres 50 € dhe te gjitha shpenzimet jane te mbuluara ne kete çmim. kontakt tel 049 545 327 dhe 044 377 450
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim