Dhome me qira ,70€

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: qira 16 Jan 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
leshohet nje dhome me qira,
dhoma eshte ne kuader te nje banese dhe eshte e dedikuar per nje person ose dy persona,puntor(m),kati i pare ,banjo eshte e perbashket me banoret e dhomave tjera,
Dhoma eshte e pajisur me krevate,orman per rroba,tavoline. cmimi i dhomes me banu 1 person eshte 70 euro ,2 persona 80euro

Adresa:afer Qafes, ne afersi te sh.f."Meto Bajraktari ,saktesisht perballe kolegjit "Riinvest"- Prishtine


Ne cmim perfshihen shpenzimet e ujit,shpenzimet e berllogut,wi-fi.
tel:044358416,049179607
e-mail:grandimpex@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim